Het team

Titus Brandsmaschool - Het team -

Paulien Elshof

Directeur

 Dinsdag, donderdag en vrijdag

 

p.elshof@aves.nl  

Titus Brandsmaschool - Het team -

Liesbeth Schröder

IB

 Woensdag en donderdagmiddag

 

l.schroder@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Kelly Sijmons

Groep 1/2 a

 Maandag t/m vrijdag

 

k.sijmons@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Gonnie van Nieuwenhuizen

Groep 1/2 b

 Maandag t/m woensdag

 

g.vannieuwenhuizen@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Daniëlle Smeding

Groep 1/2 b

Donderdag en vrijdag

Groep 4/5 (i.v.m. zwangerschapsverlof)

Maandag t/m woensdag 

 

d.smeding@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Janiek van de Poll

Groep 3

 Maandag t/m donderdag

 

j.beute@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Evy Timmermans

Groep 3

Vrijdagochtend

 

e.timmermans@aves.nl 

Titus Brandsmaschool - Het team -

Jenneke Jordens

Groep 4/5

 Woensdag t/m vrijdag

 

j.zelhorst@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Lianne van Eijken

Groep 4/5

 Afwezig i.v.m. zwangerschapsverlof

 

l.vaneijken@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Judith Thesingh

Groep 6

Maandag, dinsdag en donderdag

 

j.thesingh@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Marye van Dijk

Groep 6

 Woensdag t/m vrijdag

 

ma.vandijk@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Kim Edink

Groep 7/8

Maandag t/m woensdag

 

k.edink@aves.nl 

Titus Brandsmaschool - Het team -

Sonja Bisschop

Groep 7/8

Maandag, donderdag en vrijdag


s.bisschop@aves.nl 

Schoolgids

Wilt u meer lezen over onze school? We verwijzen u graag naar onze schoolgids