Het team

Titus Brandsmaschool - Het team -

Paulien Elshof

Directeur

 Dinsdag, donderdag en vrijdag

 

p.elshof@aves.nl 

Titus Brandsmaschool - Het team -

Kirsten Jippes

IB

 Dinsdagochtend en donderdag

 

k.jippes@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Kelly Sijmons

Groep 1/2

Maandag, donderdag en vrijdag

 

k.sijmons@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Janiek van de Poll

Groep 1/2

Dinsdag t/m donderdag

 

j.beute@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Gonnie van Nieuwenhuizen

Groep 3

Dinsdag t/m vrijdag

 

g.vannieuwenhuizen@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Daniƫlle Smeding

Groep 4

Maandag t/m vrijdag

 

d.smeding@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Judith Thesingh

Groep 4

Maandag t/m woensdag

 

j.thesingh@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Jenneke Jordens

Groep 5/6

Maandag, dinsdag en vrijdag

 

j.zelhorst@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Patricia Hoogenkamp

Groep 5/6

Dinsdag t/m donderdag

 

p.hoogenkamp@aves.nl
Titus Brandsmaschool - Het team -

Sonja Bisschop

Groep 7/8

Maandag, dinsdag en donderdag


s.bisschop@aves.nl 

Titus Brandsmaschool - Het team -

Marye van Dijk

Groep 7/8

 Woensdag t/m vrijdag

 

ma.vandijk@aves.nl

Schoolgids

Wilt u meer lezen over onze school? We verwijzen u graag naar onze schoolgids