Het team

Titus Brandsmaschool - Het team -

Paulien Elshof

Directeur

 Dinsdag, donderdag en vrijdag

 

p.elshof@aves.nl 

Titus Brandsmaschool - Het team -

Kirsten Jippes

IB

 Dinsdagochtend en donderdag

 

k.jippes@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Daniƫlle Smeding

Groep 1/2 

Maandag en dinsdag

Groep 3 

Woensdag t/m vrijdag

 

d.smeding@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Caja Oldeman

Groep 1/2

Woensdag t/m vrijdag

 

 c.oldeman@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Gonnie van Nieuwenhuizen

Groep 3

 Maandag t/m woensdag

 

g.vannieuwenhuizen@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Janiek van de Poll

Groep 4

 Maandag, donderdag en vrijdag

Groep 7/8

Dinsdag

 

j.beute@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Judith Thesingh

Groep 4

Maandag t/m woensdag

 

j.thesingh@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Corine Spans

Groep 5/6

Maandag t/m woensdag

 

c.spans@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Jenneke Jordens

Groep 5/6

 Woensdag t/m vrijdag

 

j.zelhorst@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Sonja Bisschop

Groep 7/8

Maandag, dinsdag en donderdag


s.bisschop@aves.nl 

Titus Brandsmaschool - Het team -

Marye van Dijk

Groep 7/8

 Woensdag t/m vrijdag

 

ma.vandijk@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Marloes Wieten

Leerkracht

 

m.wieten@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Kelly Sijmons

Afwezig i.v.m. zwangerschapsverlof

 

k.sijmons@aves.nl

Titus Brandsmaschool - Het team -

Lianne van Eijken

Afwezig i.v.m. ouderschapsverlof

 

l.vaneijken@aves.nl

Schoolgids

Wilt u meer lezen over onze school? We verwijzen u graag naar onze schoolgids